Menu fr

Neem contact op met Actief Interim

Openingsuren alle Actief kantoren:

  • Van maandag t.e.m. vrijdag: van 08:30 - 12:30 en 13:30 - 17:30 uur.
  • Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 
  • Heb je feedback over onze service? Laat het ons weten.

Telefonisch elk uur van elke dag bereikbaar.

Actief Construct Boom

Actief Construct Charleroi

Actief Construct Herentals

Actief Construct Tessenderlo

Actief Construct Waregem

Actief Construct Waregem
Hoogmolenstraat 13 unit 8
8790 Waregem

construct.waregem@actief.be
056151060

Actief Interim Aalst

Actief Interim Aarschot

Actief Interim Aarschot
Theo De Beckerstraat 27
3200 Aarschot

actief.aarschot@actief.be
016 68 98 00

Actief Interim Aat

Actief Interim Antwerpen

Actief Interim Antwerpen Office

Actief Interim Asse

Actief Interim Bergen

Actief Interim Beveren

Actief Interim Beveren
Oude Zandstraat 52
9120 Beveren-Waas

actief.beveren@actief.be
03 750 34 50

Actief Interim Boom

Actief Interim Bornem

Actief Interim Bree

Actief Interim Bree
Witte Torenstraat 2H/0/3-2H/0/4
3960 Bree

actief.bree@actief.be
089 46 01 00

Actief Interim Brugge

Actief Interim Charleroi

Actief Interim Charleroi
Boulevard de l'Yser 15-17
6000 Charleroi

actief.charleroi@actief.be
071 58 50 60

Actief Interim Ciney

Actief Interim Deinze

Actief Interim Dendermonde

Actief Interim Diest

Actief Interim Diksmuide

Actief Interim Doornik

Actief Interim Doornik
Rue des Puits l'Eau 20-22
7500 Doornik

actief.tournai@actief.be
069 76 55 50

Actief Interim Eeklo

Actief Interim Geel

Actief Interim Genk

Actief Interim Gent

Actief Interim Geraardsbergen

Actief Interim Halle

Actief Interim Hasselt

Actief Interim Heist

Actief Interim Heist
Bergstraat 30
2220 Heist-op-den-Berg

actief.heist@actief.be
015 25 80 80

Actief Interim Herentals

Actief Interim Hoei

Actief Interim Hoei
Rue de la Résistance, 11 - RC 13
4500 Hoei

actief.huy@actief.be
085 31 00 80

Actief Interim Hoofdzetel

Actief Interim Houthalen

Actief Interim Houthalen
Dorpsstraat 43
3530 Houthalen-Helchteren

actief.houthalen@actief.be
011 34 03 80

Actief Interim Ieper

Actief Interim Izegem

Actief Interim Kapellen

Actief Interim Kortrijk

Actief Interim La Louvière

Actief Interim Leuven

Actief Interim Lier

Actief Interim Lokeren

Actief Interim Lommel

Actief Interim Londerzeel

Actief Interim Luik

Actief Interim Luik
Boulevard de la Sauvenière 34
4000 Luik

actief.liege@actief.be
04 232 30 70

Actief Interim Maasmechelen

Actief Interim Mechelen

Actief Interim Menen

Actief Interim Moeskroen

Actief Interim Mortsel

Actief Interim Namen

Actief Interim Nieuwpoort

Actief Interim Nijvel

Actief Interim Ninove

Actief Interim Ninove
Geraardsbergsestraat 41
9400 Ninove

actief.ninove@actief.be
054 31 06 50

Actief Interim Oostende

Actief Interim Oostkamp

Actief Interim Oudenaarde

Actief Interim Pelt

Actief Interim Roeselare

Actief Interim Schoten

Actief Interim Sint-Niklaas

Actief Interim Sint-Truiden

Actief Interim Tessenderlo

Actief Interim Tielt

Actief Interim Tongeren

Actief Interim Torhout

Actief Interim Turnhout

Actief Interim Verviers

Actief Interim Vilvoorde

Actief Interim Waregem

Actief Interim Waver

Actief Interim Waver
Chaussée de Louvain 1
1300 Waver

actief.wavre@actief.be
010 23 95 00

Actief Interim Westmalle

Actief Interim Wetteren

Actief Interim Wetteren
Florimond Leirensstraat 59
9230 Wetteren

actief.wetteren@actief.be
09 274 04 00

Actief Interim Zaventem

Actief Interim Zeebrugge

Actief Interim Zeebrugge
Tijdokstraat 32-34 bus 0.01
8380 Zeebrugge

actief.zeebrugge@actief.be
050 14 04 00

Actief Horeca Services